Poznaj nas bliżej


Miło Cię widzieć! Chętnie opowiemy Ci o nas odrobinę więcej!

Slide
Nasza historia zaczęła się od spotkania

Założyciele Homade houses poznali się w ramach grupy networkingowej zrzeszającej firmy działające na lokalnym rynku.

Slide
Ich wiedza przekształciła się w ideę

Połączenie wieloletnich doświadczeń na rynkach: budowlanym, nieruchomości, architektonicznym, konstrukcyjnym oraz wykończeniowym zrodziło pomysł stworzenia domów modułowych dostępnych dla każdego.

Slide
Od pomysłu do produktu

Nie oglądając się za siebie, założyciele szybko przeszli do realizacji swoich planów i wytworzenia pierwszego, w pełni funkcjonalnego domu modułowego.

Slide
Dopracowany dom modułowy trafia na rynek

Dzięki bliskiej i wytrwałej współpracy jesteśmy gotowi zaprezentować Państwu nasze nowoczesne, solidne i ciepłe domki modułowe, przystosowane do mieszkania w nich cały rok niezależnie od pogody na zewnątrz.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Kim jesteśmy?


Jesteśmy grupą ludzi, których łączy doświadczenie, wiedza i wspólna idea. Każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie i razem tworzymy zgrany zespół. Cenimy sobie jakość, krótki czas wykonania zlecenia oraz wzorcowy kontakt ze zleceniodawcą. W odpowiedzi na potrzeby klientów stworzyliśmy elastyczny produkt, który dopasowuje się do potrzeb odbiorców indywidualnych jak i biznesowych nie tracąc przy tym na estetyce i komforcie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz w produkcji konstrukcji stalowych. Naszym celem jest budowanie mobilnych domów, które dają nieograniczone możliwości życia w komfortowych warunkach.

Poznaj nasz zespół

Arkadiusz Wądrzyk

W ciągu dnia roboczego prezes firmy Magit, natomiast w wolnych chwilach wirtuoz projektów DIY oraz trener wesołego szczeniaka o imieniu Oberon.

Andrzej Zajączkowski

Dyrektor handlowy Homade Houses. Właściciel ANPA oświetlenie.

Ilya Lavrentsov

Właściciel firmy budowlanej Standardbud.

Jadwiga Spychała

koordynator sprzedaży

Wyśmienita koordynatorka sprzedaży, zapalona miłośniczka zdrowych przekąsek.